Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Cep Kaşeleri

Cep Kaşeleri

19.09.2018
Yazar : kasesiparis.com
Güncelleme tarihi : 20.09.2018
Kullanıcı oyu : 39
Oy Sayısı : 39
Ortalama Puan : 4.7
Cep kaşeleri ve cep kaşesini online olarak satın alabilirsiniz. Cep kaşeleri ve cep kaşesi konuları hakkında detaylı bilgi vermek için kaleme alınmış makalemizdir.

Cep Kaşeleri

Cep kaşeleri tasarım ve boyut olarak küçük oldukları için bu ismi almıştır. Cep kaşesi ölçüleri standart olmak ile birlikte özel ölçülerde kullanılabilmektedir. Kaşe tanım olarak, üzerinde, isim, adres, vergi dairesi adı, vergi numarası, telefon numarası olan özel şirketler ve çeşitli kuruluşlar tarafından düzenlenen evraklar üzerinde baskı yöntemiyle kullanılan gereçlerdir. Kaşeler kauçuk veya lastik malzemelerden yapılmakta ve bilgilerin tekrar tekrar el ile yazılmasını önlemek amacıyla yapılmaktadır. Kasesiparis.com’da firmamızın yapmış olduğu tüm kaşe çeşitlerini fiyatları ile birlikte göstermektedir. İhtiyacınız olan kaşe modellerini belirleyerek firmamıza sipariş verebilir ve yapılan kaşeleriniz ücretsiz kargo ile tarafınıza en kısa zamanda gönderilir. Aşağıdaki resme tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

cep-kasesi-siparisver-butonu-800x155

Kaşe Zorunlu mu?

kase-zorunlumu-kasesiparis-com-800x300

Kaşe kullanmak zorunlu değildir. Ancak kaşe kullanımı işleri kolaylaştırmakta ve karşı tarafa kurumsal olunduğunu göstermektedir. Kaşeler tek başına bir geçerlilik ifade etmezler. Kaşeler basıldıktan sonra yapılan kaşe baskısının üzeri imzalanarak hazırlanan belge ya da fatura geçerli olur. tarafımıza online sipariş vererek istediğiniz modelde cep kaşelerinizi hazırlarız. Hazırladığımız kaşe siparişleriniz 1 günde teslimat adresinize yapılmaktadır. Cep kaşeleri genellikle unvan belirtmek için kullanılmaktadır. Okullarda okul müdürleri, şirket müdürleri gibi unvan belirtilmesi gereken durumlarda kullanılmaktadır. Kurum amirleri yazılan yazıların altına cep kaşelerini basar ve imzalarlar.

Cep İsim Kaşeleri

cep-isim-kaseleri-kasesiparis-com-800x300

İsim kaşeleri birçok meslek dalında kullanılmaktadır. Herkes kendisine özel cep kaşesi yaptırarak yanında taşıyabilir ve bir evrak üzerinde imza atması gerektiğinde kaşesini basarak imzalayabilir. Böylelikle her evrak üzerine adını soyadını ve unvanını tekrar tekrar yazmak zorunda kalmaz. www.kasesiparis.com sitemizden cep kaşeleri, isim kaşeleri gibi her türlü kaşe yaptırmak isteyenler, model seçerek telefonla sipariş imkanı bulabilmektedir. İstediğiniz modellerin resimlerini ve bilgileri whatsapp üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca whatsap sipariş imkanı ile siparişlerinizi anında verebilirsiniz. Cep kaşeleri küçük boyutlu kaşelerdir ve üzerinde isim ve unvan bilgileri bulunmaktadır.

Ürün Çeşitlerimiz

10 yıldır kaşe imalatı üzerine hizmet veren firmamız, şirketlere, kamu kurumlarına ve kişilere özel tüm kaşe üretimi yapmaktadır. Ürünlerimiz arasında, şirket kaşesi, şahıs kaşesi, firma-şahıs kaşesi, unvan kaşesi, doktor kaşesi, hemşire kaşesi, öğretmen kaşesi, cep kaşeleri, numaratör kaşesi, tarih kaşesi gibi birçok kaşe modeli bulunmaktadır. Şirketlerin ve kurumların hazırladıkları resmi evraklar, faturalar üzerinde kurum ya da şahıs bilgilerinin bulunduğu kaşeleri kullanmaları işlemlerini kolaylaştırmakta ve karşı tarafa şirket ve kurum bilgileri doğru ve eksiksiz olarak aktarılmaktadır. Kaşe kullanımı işlemlerin kolay olmasını sağlamaktadır. Şirketiniz ya da kendiniz için firmamıza hızlı sipariş verebilir ve istediğiniz kaşeyi yaptırabilirsiniz. Kaşe tasarımlarınız profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Müşteri Hizmetlerimiz

müsteri-hizmetlerimiz-kasesiparis-com-800x300

Sektörde başarılı hizmetleri bulunan firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. 10 yıldır kesintisiz hizmet veren firmamız daima güvenli alışveriş avantajları sunarak varlığını devam ettirmektedir. Şirketimiz sizlere kolay sipariş yöntemi sunmakta ve 7/24 sipariş alarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Cep kaşeler taşınması kolay küçük kaşelerdir. Kişiye özel olarak yapılan bu kaşe türlerini genellikle kişiler yanlarında taşırlar ve bu özelliği ile cep kaşesi ismi verilmiştir. Özel işlemlerle yapılan tüm kaşe modelleri uzman ekiplerimizin hassas çalışmaları sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Sunduğumuz Hizmetler

Profesyonel çalışma kadrosuna sahip şirketimiz tüm resmi işlemler için her türlü kaşe imalatı yapmaktadır. İstenilen ölçü ve özelliklerde yapılan kaşelerin teslimatı günlük, 10 bini aşkın sipariş teslimatı olarak gerçekleşmektedir. Tasarım onaylı sipariş gönderimi isteyen şirket ve kamu kurumlarına hazırlanan kaşeleri sipariş sonrasında bir gün içerisinde teslim edilmektedir. Firmamız 2008 yılında kaşe imalatı işlerine başlamış ve günümüze kadar şirketlerin, kamu kurumlarının, özel kişilerin her türlü kaşe ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. Kaşelerin baskı renk seçimleri kişi tercihine bırakılmıştır. Uygun fiyatlı olan bu kaşelere sahip olmak oldukça kolaydır. Ucuz kaşe olarak arama yaptığınızda karşınıza bizim sitemizin çıkması normal bir durumdur. Bizim işimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun ürünü kullanmasını sağlamaktır.  Uygun ürün seçiminde, satın alım yapacağınız yerde çalışanların bilgili olması gerekir. Aksi durumda sizin istemediğiniz kaşe adresinize teslim edilir, kargoya tekrar geri verirsiniz ve bu şekilde süreç çok uzar. Bizler sizlerin talepleri doğrultusunda onayınız sonrasında ürünlerinizi göndermekteyiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın..

 

 

 <<     

   >>