Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Hakkımızda

 

Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen ve 10 yıllık bir deneyime sahip olan kaşe firması olarak internet platformunda da müşterilerimizin yanında oluyoruz. Kuruluş yılımız olan 2008’den itibaren müşteri odaklı çalışmalar yapan aynı zamanda teknolojiyi takip ederek kalitesini yükselten bir personel kadrosu ile çalışmaktayız. Müşterilerimiz en büyük güvencemizi ve referansımızı oluşturmaktadırlar. Sitemiz içerisinde şirket ve firma kaşeleri, numaratör kaşeler, cep kaşeleri ve ürünlerimiz farklı kategorilerde müşterilerin kolaylıkla inceleyebileceği şekilde düzenlenmiş bulunuyor.

 

Kaşe Ürünlerimiz

Yüksek rekabet ortamının içerisinde ön plana çıkan internet sitemizden verilen siparişlerde kaşe tasarımlarınız profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır bu da müşterilerimize avantaj sağlıyor. Uygun fiyatlarla hazırlanmakta olan kaşeleri birbirinden farklı seçeneklerle görmek mümkündür. Bu seçenekleri otomatik firma kaşesi, kalem kaşeler, firma ya da şirket cep kaşesi, otomatik doktor kaşeleri, otomatik hemşire kaşeleri, tarih ve numaratör kaşeler, unvan cep kaşesi, tam otomatik numaratör kaşe ve çek kaşesi oluşturmaktadır. Müşteriler ihtiyaçlarına göre ürünlerimiz arasından seçimlerini yaparak hızlı bir şekilde online hızlı sipariş verme fırsatı buluyorlar. Siparişlerini online olarak vermeyi düşünen müşterilerimizi kasesiparis.com’da uygun fiyatlar da bekliyor.

 

Sipariş Vermek

Ürünlerin hazırlanılışından müşteriye teslimatına kadar müşteri memnuniyeti üzerinde durarak çalışmakta olan firmamızdan ürün siparişi vermek isteyenler birçok hat üzerinden bu taleplerini yerine getirebiliyorlar. İnternet sitemiz olan www.kasesiparis.com adresinden bütün ürünlerimizi görebilecek olan müşterilerimiz buradan dilediklerini ürünü seçebiliyorlar. Seçilen ürün kolay sipariş seçenekleriyle üye olmadan ve çok fazla bilgi istenmeden alınabiliyor. Piyasadaki gelişmeleri ve teknolojiyi, müşteri uyumunu takip eden çalışmalarımız sayesinde birçok platformda da aktif olarak hizmet veriyoruz. Bu da müşterilerimiz whatsapp sipariş imkanı olmasını sağlıyor. İsteyenler whatsapp üzerinden de bizlerle iletişime geçerek 7/24 sipariş verebiliyorlar. Dileyenler sitemizde tasarım onaylı sipariş gönderimi de gerçekleştirebiliyorlar.

 

Ödeme Seçenekleri

Firmamız hakkında gerekli incelemeyi yaptıktan sonra bizlerden hizmet almayı düşünenlerin ödeme ve teslimat konusunda da pek çok sorusu oluyor. Firmamız ödeme ve teslimatta güvenli alışveriş kurallarına dikkat edecek şekilde birçok seçenek sunuyor. Müşterinin güvenliğini ön planda tutan 10 yıldır kesintisiz hizmet içerisinde olan firmamızda banka havalesi ve eft başta gelen ödeme seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Site üzerinden online sipariş yapanlar kredi kartı ile ödeme yapmada tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. Siparişlerini gerçekleştirmede telefonla sipariş imkanı kullanmış olan ve ödemeyi firmada gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz içinde yine firmamızda 2 ile 12 taksit arasında pos cihazlarından kredi kartı çekimi yapılabiliyor. Son olarak kapıda ödeme yapma fırsatı da müşterilerimize sunmuş olduğumuz ödeme seçenekleri arasında yer almaktadır. Kapıda ödeme Türkiye’nin her yerinde geçerli olmakla beraber nakit ya da tek çekim kabul edilmektedir.

 

Teslimat

Firma olarak sipariş oluşturulduktan sonra ödeme seçeneğinin belirlenmesinin ardından alınan ürünü en hızlı şekilde müşteriye göndermeyi hedeflemekteyiz. Belirli bir alım fiyatının üstüne çıkıldığı takdirde teslimatlarımızı ücretsiz kargo fırsatı ile gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her yerine ulaşım sağlayan kargo seçeneklerimiz sayesinde 10 bini aşkın sipariş teslimatı bugüne kadar firmamız tarafından gerçekleştirilmiş bulunuyor. Türkiye’nin en geniş çaplı kaşe sipariş, satış, firması olarak birçok ürünü 1 günde teslimat seçenekleriyle teslim ediyor. İşimizde hızlı, güvenilir ve kaliteli olmayı hedeflemekteyiz.

 

İletişim

Site içerisinden mail yolu ile firmamızla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Aynı şekilde yine sitemizde sürekli olarak aktif bir canlı destek temsilcisi bulunuyor. Buradan müşterilerimiz her zaman soru sorma ve hizmet alma fırsatını yakalamış oluyorlar. Aynı şekilde kaşesipariş firması olarak sosyal medyada da aktif bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Kaşe siparişlerinin her aşamasında değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını karşılayabilmek amacı iletoplam kalite uygulama ve çalışmalarını büyük bir titizlikle hayata geçiren firmamız, sürekli kalite politikasından taviz vermeden üretimine belirlediği üstün standartlar doğrultusunda devam etmektedir.

 

Modern ve yenilikçi yapısıyla ileri teknolojiyi üretim anlayışının merkezine oturtan firmamız

'' kalıcı müşteri memnuniyeti, kalifiye iş güçü'' anlayışının üretimdeki kalite anlayışı ile

harmanlayarak uluslar arası standartlara ulaşmıştır.

 

Güçlü AR-GE ekibiyle küresel dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız

müşteri hizmetleri ile üretim, satış ve sipariş birimleri arasında koordinasyonu saptamış,

profesyonelliğin bir sonucu olarak bu süreçte marka sadakatini oluşturmayı başarmıştır.

 

"Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.."