Sepetim ( 0 )
Tarih Kaşeleri

Tarih Kaşeleri

10.10.2018
Yazar : kasesiparis.com
Güncelleme tarihi : 12.10.2018
Kullanıcı oyu : 40
Oy Sayısı : 37
Ortalama Puan : 4.7
Tarih kaşeleri diğer kaşelerde olduğu talepler doğrultusunda üretilmektedir. Tarih kaşesi ve tarih kaşeleri hakkında detaylı bilgi vermek için kaleme alınmış makalemizdir.

Tarih Kaşeleri

Tarih Kaşe ve tarih kaşeleri, özel ve resmi kurumlarda düzenlenen evraklar üzerinde yazılması gereken kurum bilgilerinin baskı yöntemi ile yapılmasını sağlayan araçlardır. Tarih Kaşeleri üzerinde, kurumların ya da kişilerin isimleri, unvanları, adresleri, iletişim bilgileri gibi çeşitli bilgiler bulunmaktadır. Yumuşak kauçuk veya plastik malzemeden yapılmakta ve bilgiler bu malzemeler üzerine kabartmalı olarak yazılmaktadır. Kaşe içerisinde bulunan mürekkep alanına yazılı alan basılı durur ve evrak üzerine basılacağı zaman mürekkep renginde bilgiler kağıt üzerine basılmış olur. Kasesiparis.com’da tarafımızdan üretilmiş olan tüm kaşe model ve çeşitlerini görebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz özellikteki kaşe modellerini sipariş olarak bildirdikten sonra, kaşeniz en hızlı şekilde hazırlanır ve ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilir.

Kaşe Kullanımı

Kaşe kullanmak kişilerin ve kurumların düzenlemiş oldukları çeşitli evraklar üzerine isim ve kurum bilgilerini yazmayı kolaylaştırmaktadır. Kaşe kullanımı zorunlu bir uygulama değildir. Kaşe olmadığı zaman düzenlenen evrak üzerine kurum bilgilerini eksiksiz ve düzgün bir şekilde her defasında yazmak gerekecektir. Kaşe olduğu zaman yazmaya gerek kalmaz kaşenin basılmasıyla birlikte tüm bilgiler evrak üzerinde görünmeye başlar. Tarih kaşeleri genellikle resmi kurumlarda evrak geliş ve gidiş işlemlerinin yapıldığı evrak kayıt bölümlerinde daha sık kullanılmaktadır. Kullanmak istediğiniz kaşe modelini belirledikten sonra online sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler 1 günde teslimat sizlere yapılmaktadır.

Cep Tarih Kaşeleri

Kaşeler kullanım alanlarına göre çeşitli ölçülerde yapılmaktadır. Bürolarda kullanılacak kaşe türleri standart ölçülerde yapılırken, kişiye özel kaşeler daha küçük ölçülerde ve cep modelinde yapılmaktadır. Kişiye özel tarih kaşeleri de küçük ölçülerde ve cep modelinde yapılabilmektedir. Tarih kaşeleri üzerinde gün, ay ve yıl bilgilerinin değiştirilebileceği makara sistemi bulunmaktadır. Kullanıldığı günün tarihine göre ayarlama yapılmaktadır. www.kasesiparis.com web sayfamızı incelemenizi ve üretmiş olduğumuz kaşe modellerini görmenizi isteriz. Sitemizde beğendiğiniz kaşe modelini yaptırmak için telefonla sipariş imkanı avantajınız bulunmaktadır. Yine istediğiniz kaşe modellerini ve yazılması gereken bilgileri whatsap sipariş imkanı ile firmamıza bildirebilirsiniz.

Ürün Çeşitlerimiz

Firmamız 2008 yılında kurulmuş ve yaklaşık 10 yıldır kaşe üretimi üzerine hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz tüm kamu ve özel sektöre hitap etmektedir. Kurumların ihtiyacı olan kurum / şirket kaşesi, firma kaşesi, unvan kaşesi, isim kaşesi, tarih kaşesi, doktor, öğretmen, hemşire, müdür kaşeleri, numaratör, cep kaşeleri gibi tüm kaşe modelleri üzerinde üretim yapmaktayız. Kurumlarda işlemlerin hızlandırılması ve düzenli olarak yapılabilmesi için kaşe kullanılmaktadır. Kendi adınıza veya kurumunuz adına hızlı sipariş vererek ihtiyacınız olan kaşeyi yaptırabilirsiniz. Kaşe tasarımlarınız profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız tüm işlemlerinde önceliğini müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretime vermiştir. 10 yıldır kesintisiz hizmet vermeye çalışan şirketimiz aynı zamanda müşterilerine güvenli alışveriş imkanları sunmaktadır. Kolay sipariş yöntemlerimiz ile 7/24 sipariş verebilir ve istediğiniz kaşelerinizi anında yaptırabilirsiniz. Tarih kaşeleri genellikle standart ölçülerde yapılmaktadır. Kullanıldığı yerler evrak kayıt birimleri olduğu için cepte taşıma talebi çok azdır. Tüm kaşe modelleri özel istek üzerine istenilen ölçü ve modelde yapılmaktadır.

Firmamızın Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedefleyen firmamız, profesyonel yönetim ekibi ve uzman çalışma kadrosundan oluşmaktadır. Kurulduğu günden itibaren üretim yapan firmamız, 10 bini aşkın sipariş teslimatı işlemlerini kısa sürede tamamlama kapasitesine sahiptir. Tasarım onaylı sipariş gönderimi yaptığınızda siparişleriniz anında işleme alınır ve sizlere en kısa sürede ulaştırılır. Şirketimiz yaklaşık on yıldır sektörde başarılı hizmetler üreterek gelişme ve büyüme grafiğini sürekli yükseltmiştir. Müşteri memnuniyetleri ve geri dönüşleri ile güven kazanan firmamız gelişen teknolojiyi takip etmekte ve yeni ürünler üretmektedir. Bizi takip ederek siparişlerinizin hızlı teslimi konusunda da bilgi sahibi olursunuz. Hızlı teslimat için deneyimli personel ile çalışmaktayız. Bizlere telefon ya da e mail vasıta ile ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerindeki Canlı destek ile anlık olarak soru cevap alabilmektesiniz. Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın !..