Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Şirket Cep Kaşesi

Şirket Cep Kaşesi

25.09.2018
Yazar : kasesiparis.com
Güncelleme tarihi : 30.09.2018
Kullanıcı oyu : 37
Oy Sayısı : 33
Ortalama Puan : 4.8
Cep firma kaşelerini sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Cep için özel olarak üretilmekte olan bu kaşelere ismi buradan verilmektedir. Cep firma kaşesi hakkında detaylı bilgi vermek için kaleme alınmış makalemizdir.

Şirket Cep Kaşesi

Şirket cep kaşesi , şirket yetkililerinin cebinde taşıması için uygun kaşelerdir. Şirket cep kaşesi boyut itibarı ile bu ismi almıştır. Malzemelerinizi iş amaçlı olarak seçerken, verimli olan seçenekler istemek en doğal hakkınızdır. Yüksek kaliteli kaşeler ile işinizi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz kolaylığı ve verimliliği elde edersiniz. Gün boyunca yanınızda taşıyabileceğiniz yardımcı ofis malzemeleri arasında, cep boyutlarında olan şirket kaşeleri ideal bir seçimdir. İş günlerinde, daha ağır ofis malzemeleri ile iş yapmanıza gerek kalmadan kolay işaretlemeler yapmanıza şirket cep kaşeleri imkan tanıyacaktır. Birçok meslek dalı için kullanışlı olan şirket cep kaşeleri özellikle hemşireler, doktorlar, ilaç mümessilleri, noterler ve diğer profesyonel dallarda çalışma gösteren kişiler tarafından tercih ediliyor.

Online Sipariş Oluşturun

Yüksek kaliteli şirket cep kaşeleri için online sipariş imkanı sunuyoruz. Böylelikle kolay birkaç işlem sayesinde sipariş oluşturma şansına sahipsiniz. Hızlı sipariş seçenekleri ile birlikte kaşenizin tasarımı size çok kısa bir zaman içerisinde sunuluyor. Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız, size ihtiyacınıza en uygun şirket cep kaşesini uygun fiyatlar çerçevesinde sağlamaktadır. Ayrıca kaşe tasarımlarınız profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır ve tasarım sizin onayınız alındıktan sonra işleme konulur. Bu durumda belirtmeniz gereken bilgiler unvan, firma bilgileri ve vergi dairesi numarası olacaktır. 1 günde teslimat seçeneğinin sağladığı avantaj ile kaşenin tasarımını onayladığınız anda aynı gün size teslim edilmesini sağlıyoruz.

Sipariş Belirleme

Telefonla sipariş imkanı seçeneğinin de yer verildiği sistemimizde, müşteri hizmetleri numaramızı arayarak, şirket cep kaşesine dair özellikleri belirtme imkanınız vardır. Baskı mürekkebi, model, renk gibi özelliklere stoklarımızda yer alması dahilinde size bildirmekteyiz. Ancak sunduğumuz ürün oldukça kullanışlıdır ve şık bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle 10 bini aşkın sipariş teslimatı yaptığımız firmamızda şirket cep kaşesi ürünümüz beğenilen bir üründür. Kolay sipariş imkanının sağladığı ayrıcalıklarla birlikte belirtilen bilgilerin ışığında çabuk bir şekilde tasarımınız size iletilecektir.

Kaşenin Tasarım Onayı

Kasesiparis.com’da siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturabiliyorsunuz. Sistemimiz tamamen güvenilirdir ve sizden alınan talepler doğrultusunda bir tasarım gerçekleştirilir. Sitemizin envanterinde yer verilen Ideal Pocket 80 şirket cep kaşelerinin kullanımı oldukça kolaydır ve teslim aldıktan hemen sonra ekstra hiçbir işlem yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneğiyle birlikte ve fiyatlardaki indirimler sayesinde firma cep kaşesini uygun fiyatlara alma imkanınız olur. 10 yıldır kesintisiz hizmet sağladığımız ofis malzemelerinde, şirketimizin politikaları müşterilere en iyi ürünleri sağlayabilmektir.

Baskı Mürekkebi Rengi

Sitemizin ürünlerinden olan şirket cep kaşesi modellerinde üç adet farklı renge yer veriyoruz. Bunun için güvenli alışveriş gerçekleştirebildiğiniz sistemimiz üzerinde 'Mürekkep rengi' bölümünden siyah, mavi veya kırmızı seçeneklerinden birini belirleyebilirsiniz. Tasarımda istediğiniz görünümü kendinizin seçebildiği bir bölüme de yer vermekteyiz, böylelikle size en iyi hitap eden görünümü bu şekilde yakalamamız daha kolay olacaktır. Tasarım onaylı sipariş gönderimi işlemlerine yer vermekte olduğumuz için, siz onay vermeden şirket cep kaşesi ürününüz tasarlanmayacaktır. Bu da size ideal ürünü sağlamamız açısından son derece önemli bir husustur.

Aynı Gün Kargo

Sistemimiz üzerinden siparişinize onay verdikten hemen sonra, kargo işlemleri tarafımızdan başlatılmaktadır. Bu nedenle www.kasesiparis.com ile alacağınız şirket cep kaşesi ürününün sipariş onayını hızlı bir şekilde tamamlarsanız, aynı gün içerisinde kargo hizmetinden yararlanabileceksiniz. Hafta için günlerde 15:30'a kadar kargo işlemleriniz yapılmaktadır, bu zamanlar içerisinde onaylanmayan ürünler sonraki iş gününde kargoya verilmektedir. 7/24 sipariş imkanına yer vermekte olduğumuz için, hem çevrimiçi yardım alabilir hem de sistemimizde her an siparişinizi oluşturabilirsiniz. Whatsap sipariş imkanı olarak sistemimizde telefon numaralarına yer vermekteyiz. Ödemeler EFT, havale veya kredi seçenekleriyle yapılmaktadır. Farklı dilek istek ve önerilerinizi bizlere tüm platformlar aracılığı ile iletebilirsiniz. Mail, çevrimiçi destek, telefon araçlarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde çok daha hızlı olarak sizler ile iletişime geçmekteyiz. Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın…